Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

19.04.2019

        У період з 15 по 19 березня 2019 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

  16 квітня начальник Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Г.Листопад Г.Б. та заступник начальника відділення-начальник відділу медичних та соціальних послуг О.Брагінець провели засідання «круглого столу» з начальником, головою комісії із соціального страхування, бухгалтерами відділу освіти Конотопської міської ради, головами комісій загальноосвітніх шкіл, дошкільних та спортивних закладів міста Конотопа по питанню зниження рівня захворюваності в установі, посиленню контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності та забезпечення застрахованих осіб лікуванням у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладах.

        16 квітня  начальник Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Штанюк взяв участь у нараді зі страхувальниками Дружбівської ОТГ з питань аналізу стану захворюваності на її території.

   16 квітня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській О.Колєснік взяв участь у роботі комісії з розслідування нещасного випадку, що стався у КП «Центральна районна аптека №4».

        16 квітня заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг Сумського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  у Сумській області Г.Вангородська  провела робочу зустріч з лікарями Краснопільської центральної районної лікарні з питань направлення застрахованих осіб на стаціонарне лікування з рекомендаціями проведення реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах України.

16 квітня начальник відділення Глухівського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  у Сумській області Л.Забара провела робочу нараду з  комісією із соціального страхування  виконавчого комітету  Глухівської  міської ради, на якій було розглянуто показники захворюваності та причини її зростання, а також дотримання вимог нормативно-правових актів під час оформлення листків непрацездатності лікарями закладу охорони здоров’я.

17 квітня за участю страхового експерта з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Пензія   у Роменському коледжі державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима  Гетьмана» було проведено планову перевірку  з  питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму  та робочу зустріч з трудовим колективом з питань зниження рівня захворюваності та оптимізації видатків Фонду, проведення медичних оглядів  та атестації робочих місць, створення  сприятливих та нешкідливих умов праці, соціального захисту працюючих у частині надання виплат та медико-соціальних послуг.

  17 квітня головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області А.Єлагіна провела робочу зустріч з начальником, головою комісії із соціального страхування, бухгалтерами ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» з питань зниження рівня захворюваності на підприємстві, посиленню контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності та забезпечення застрахованих осіб лікуванням у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладах.

   17 квітня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  у Сумській області С.Пищола взяв участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався у філії  ПАТ «Державна продовольчо-зернова  корпорація України» «Буринський  елеватор».

17 квітня року начальник Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  О.Плащова разом з головним спеціалістом перевірки обґрунтованості видачи листків непрацездатності І.Наливайко провели засідання «круглого столу» з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування за участю голів комісій по соціальному страхуванню та головних бухгалтерів підприємств, установ та організацій Буринського району.

17 квітня року начальник Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  О.Плащова та головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачи листків непрацездатності І.Наливайко провели нараду з лікарями комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД Буринської міської ради», де було обговорено питання посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності.

18 квітня за участю страхового експерта з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Шамрая відбувся семінар зі спеціалістами Конотопського міськрайонного центру зайнятості та безробітними, які перебувають на обліку в центрі зайнятості,  на тему:  «Українське законодавство про охорону праці, призначення та мета діяльності Фонду соціального страхування України, та попередження виробничого травматизму».

18 квітня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській О.Колєснік провів перевірку профілактичної роботи з питань охорони праці в ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад».

        18 квітня з нагоди Дня охорони праці в Україні за участю  страхового експерта з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській М.Ситого відбулася нарада з працівниками КП ШКЗ «Імпульс», на якій було розглянуто питання збереження життя та здоров’я людини праці, забезпечення  ефективного функціонування системи охорони праці на  підприємстві. По закінченню заходу біля заводської каплички «Неопалима Купина»  було проведено панахиду по вшануванню пам’яті працівників, які загинули на виробництві.

 18 квітня начальник Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Г.Листопад за участі голови сектору міської ради з питань охорони здоров'я та праці провела робочу зустріч з  головним лікарем та лікарями первинної ланки сімейної медицини КНП КМР «Конотопська районна лікарня імені академіка М.Давидова» по питаннях зниження рівня захворюваності в регіоні та проведення реабілітаційного лікування застрахованих осіб в санаторно-курортних закладах.

18 квітня начальник Сумського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  у Сумській області М.Савченко  взяв участь у засіданні «круглого столу» з керівним складом  ТОВ "Сумирайтепломережа" з питань підвищення рівня культури охорони праці, уникнення нещасних випадків на виробництві, захисту трудових прав громадян, збереження людського здоров’я і життя.

 19 квітня за участі страхового експерта з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Шамрая  було проведено семінар з питань охорони праці на тему: «Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками» для  інженерів з охорони праці та керівників підприємств, установ, організацій міста Конотопа.

19 квітня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  у Сумській області С.Пищола спільно з працівниками ТОВ «Навчально-виробничий центр «Планета знань» взяв участь у  проведенні  іспитів  у  посадових осіб, які  вирішують питання  охорони праці на підприємствах, в установах і організаціях.

          19 квітня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Макаренко провів перевірку та профілактичну роботу стану охорони праці у Недригайлівському СТК ТСОУ.

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України