Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

РОБОТА МАЙБУТНЬОГО БЕЗ ТРАВМАТИЗМУ

24.04.2019

        Семінар з охорони праці на тему: «Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками» було проведено в Конотопській міській раді.

        Участь у заході взяли участь головний державний інспектор управління Держпраці у Сумській області Ю.Хоменко,   головний спеціаліст сектору Конотопської міської ради з питань охорони здоров’я та праці – Ю.Савченко, страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області О.Шамрай, директори, інженери з охорони праці, відповідальні за охорону праці підприємств, установ та організацій міста.

        Відкрила семінар секретар міської ради Тетяна Сизон.  Вона звернула увагу присутніх на те, що згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці девізом у 2019 році є «Охорона праці на роботі майбутнього».

        Про рівень виробничого травматизму в місті та заходи щодо попередження випадків травмування працівників розповів страховий експерт з охорони праці Конотопського відділення Олександр Шамрай. Він, зокрема, зауважив, що в більшості випадків при належній організації охорони праці на підприємствах травматизму можна уникнути.

        По Конотопському  району рівень травматизму, на перший погляд, порівняно невисокий. Але кожен хотів би, щоб ця статистика не стосувалася, об’єкта, на якому він працює. Основний спосіб запобігання травматизму – це зменшення кількісті порушень вимог з охорони праці  на виробництві. Робота майбутнього, це робота на підприємстві, де не порушуються права працівників та виконуються всі вимоги охорони праці.

        На завершення семінару його учасники одержали вичерпні відповіді на запитання з обговорюваної проблеми.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України