Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

СВЯТКОВІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

25.04.2019

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Віра Лаврик взяла участь у святкових урочистостях з нагоди Дня охорони праці в Україні та нагородженні кращих працівників у цій сфері.

Урочисте зібрання відбулось у конференц залі Конгрес центру Сумського держуніверситету. На заході були присутні представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, страхові експерти з охорони праці управління та відділень управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області, представники управління Держпраці у Сумській області, об’єднання роботодавців та профспілок, ДП «Сумський ЕТЦ», роботодавці та інші.

Нагородними відзнаками були удостоєні переможці огляд-конкурсу «Кращий громадський інспектор з охорони праці». Не залишились поза увагою страхові експерти з охорони праці, працівники управління Держпраці у Сумській області, роботодавці та керівники служб з охорони праці підприємств Сумщини.

Грамоти та заохочувальні подарунки отримали переможці регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Поряд з цим у приміщенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській Віра Лаврик провела робочу нараду зі страховими експертами з охорони праці. Очільник сумських соцстрахівців звернула увагу на питаннях охорони праці, їх важливість та необхідність, а також на вагомість профілактичної роботи, яку провадять спеціалісти управління. Вона зробила акцент на пріоритетних напрямах в подальшій діяльності, зокрема, на перевірках організації та своєчасного проведення роботодавцями медичних оглядів працівників підприємств Сумщини, атестації їх робочих місць за умовами праці, принциповому відношенню страхових експертів з охорони праці до власників та керівників суб’єктів господарювання в частині створення належних, безпечних та здорових умов праці.

День охорони праці відзначається в Україні понад 10 років і покликаний привернути увагу спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці. А управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області відіграє в цьому одну з провідних ролей, оскільки безпосередньо опікується профілактикою виробничого травматизму та професійних захворювань.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України