Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

13.05.2019

        У період з 6 по 11 травня 2019 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

       6 травня начальник Сумського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду у Сумській області М.Савченко провів робочу зустріч з інженером з охорони праці   фермерського господарства «Зернова долина» з питання  покращення умов праці та усунення існуючих небезпек і ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві.

       7 травня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік взяв участь у розслідуванні нещасного випадку, що стався у ПрАТ  «Кириківський ХПП».

       7 травня за участю фахівців відділів медико-соціальних послуг та відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, Сумського міського відділення та голів лікарсько-консультативних комісій закладів охорони здоров’я Сумської області відбувся семінар-нарада на тему: «Стан експертизи тимчасової непрацездатності в закладах охорони здоров’я області за 2018 та 3 місяці 2019 року. Проблемні питання лікарсько-трудової експертизи на сучасному етапі реформування галузі охорони здоров’я».

         8 травня за участю страхового експерта з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Макаренка відбулася робоча зустріч з питань опрацювання та впровадження системи управління охороною праці у КП «Недригайлівводосервіс».        

       8 травня за участю спеціалістів Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області відбулося засідання комісії з розслідування причин виникнення хронічних захворювань у працівників ПАТ «СНВО», ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб».

8 травня начальник відділу медичних та соціальних послуг Сумського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Горенко провела робочу зустріч з лікарями Сумської центральної районної лікарні з питання визначення першочергових заходів, які мають забезпечити дієвий механізм контролю та обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності в закладах охорони здоров’я, зокрема, підвищити рівень персональної відповідальності кожного лікаря, який видає листок непрацездатності.

8 травня за участю начальника  Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Ю.Коломійця, начальника відділу медичних та соціальних послуг Н.Васильченко та головного спеціаліста перевірки обгрунтованості видачі листків непрацездатності Н.Москалик відбувся семінар-нарада з головами комісій по соціальному страхуванню підприємств, установ і організацій, у яких спостерігається збільшення витрат на матеріальне забезпечення, та завідуючих амбулаторій сільської медицини з питань ефективного використання коштів Фонду на виплату матеріального забезпечення,  соціального захисту застрахованих осіб і шляхів зниження рівня захворюваності та оптимізації видатків Фонду.

       10 травня начальник Глухівського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду у Сумській  області Л.Забара  та  страховий  експерт  з  охорони праці С.Пищола  підбили підсумки конкурсу  дитячих малюнків  «Охорона праці очима  дітей» у  Путивльській ЗОШ-інтернаті.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України