Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

СЕМІНАР ДЛЯ КОНОТОПСЬКИХ МЕДИКІВ

16.05.2019

Фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області, його Конотопського відділення, за участю завідувача сектором Конотопської міської ради з питань охорони здоров’я та праці провели семінар для працівників медичних закладів міста залізничників і району.

Начальник Конотопського відділення Галина Листопад проінформувала учасників заходу про високий рівень  захворюваності в  Конотопі та Конотопському району та проаналізувала показники захворюваності в регіоні порівняно з аналогічним періодом минулого року, а також з іншими районами області.

Заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській  області Світлана Мороз наголосила, що управління розробило та впроваджує організаційні заходи щодо налагодження співпраці з територіальними лікувально-профілактичними закладами для здійснення ефективного контролю за видатками на матеріальне забезпечення, зокрема, в частині обґрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатності. Пріоритетним напрямом роботи визначено роботу на упередження зловживань і неправомірного використання коштів Фонду.

Завідувач сектору перевірки обгрунтованості видачі листків непрацездатності Сумського міського відділення Наталія Зарицька зосередила увагу на відповідальності лікарів при видачі листків непрацездатності  застрахованим особам, на недопущенні можливих зловживань з приводу перебування по тимчасовій непрацездатності. Вона ознайомила з порядком видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб. Також порушила питання щодо покращення та відновлення здоров’я застрахованих осіб через направлення їх у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів України.

Головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління Яна Харченко розповіла про правильність заповнення листків непрацездатності.

        За результатами семінару досягнуто домовленості щодо подальших спільних дій працівників управління Фонду з органами охорони здоров’я  з питання контролю за видачею та продовженням листків непрацездатності. Медичним працівникам також надано методичні рекомендації щодо оформлення медичної документації з метою надання застрахованим особам та потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання матеріального забезпечення, медичних та соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України