Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

ОСВІТЯНАМ КОНОТОПЩИНИ - ПРО СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ

24.05.2019

Начальник Конотопського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Галина Листопад та заступник начальника  відділення-начальник відділу медичних та соціальних послуг Оксана Брагінець провели семінар з головою комісії з соціального страхування та бухгалтерами відділу освіти Конотопської райдержадміністрації, головами комісій із соцільного страхування загальноосвітніх шкіл Конотопського району.

Очільниця конотопських соцстрахівців розповіла про джерела формування коштів Фонду соціального страхування України, про частку єдиного соціального внеску, що спрямовується на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві. Вона ознайомила учасників семінару з результатами аналізу рівня захворюваності по Конотопському регіону в першому кварталі 2019 року, порівнюючи показники з аналогічними періодами 2018, 2017 років.  Також акцентувала увагу на порівнянні сум надходжень до бюджету Фонду від єдиного соціального внеску, що перераховує відділ освіти Конотопської райдержадміністрації, з сумами витрат по тимчасовій непрацездатності для освітян Конотопського району. Наголосила на прийнятті дієвих заходів по зниженню рівня захворюваності в організації. 

В ході семінару О.Брагінець порушила питання дотримання законодавства комісіями із соціального страхування при прийнятті рішень про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення застрахованим особам. Учасники семінару також дізналися про порядок, умови видачі й продовження листка непрацездатності, про порядок обчислення середньої заробітної плати для розрахунку виплат за загальнообовязковим державним соціальним страхуванням, про правильність обчислення страхового стажу для призначення матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду. 

Цікавою для присутніх була тема проведення лікування застрахованих осіб після перенесених  захворювань та травм в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

На завершення семінару спеціалісти відділення надали кваліфіковані та вичерпні відповіді на запитання  освітян району.  Голові комісії із соціального страхування надано роздруновані методичні рекомендації щодо оформлення медичної документації з метою надання застрахованим особам та потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання матеріального забезпечення, медичних та соціальних послуг за рахунок коштів Фонду

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України