Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

24.05.2019

        У період з 20 по 24 травня 2019 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

         20 травня начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Сумського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду у Сумській області   Н.Шеберстова  провела робочу зустріч з працівниками КЗ СОР «Сумський обласний діагностичний центр» з питання  дотримання чинного законодавства із загальнообов’язкового державного соціального страхування.

       20 травня начальник Глухівського відділення  управління виконавчої  дирекції Фонду у Сумській  області Л.Забара провела  робочу  нараду  з лікарями Глухівської центральної районної лікарні щодо направлення застрахованих осіб та  членів їх сімей на лікування у  реабілітаційні  відділення санаторно-курортних закладів України.

        21-22 травня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській О.Колєснік  взяв участь у роботі комісії з питань обстеження таборів з денним перебування на базі закладів загальної середньої та позашкільної освіти щодо безпеки перебування в них дітей та готовності до роботи в літній період 2019 року.

       21-22 травня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області С.Пищола  здійснив планову перевірку стану та умов охорони праці у ПП «Карла    Маркса-2» та провів профілактичну роботу з цих питань.

        22 травня заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг Сумського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Г.Вангородська провела робочу зустріч з лікарями Краснопільської центральної районної лікарні  щодо  лікування застрахованих осіб після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

        22 травня завідувач сектору медичних та соціальних послуг Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Боб взяв участь у нараді із страхувальниками Дружбівської ОТГ щодо аналізу стану захворюваності на її території.

         22 травня за участю  страхового експерта з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області   М.Ситого було проведено планову перевірку з питань  охорони праці та профілактики виробничого травматизму у відділі освіти  Шосткинської райдержадміністрації, за результатами якої відбувся семінар на тему: «Профілактика  нещасних випадків – запорука зниження виробничого травматизму та професійних захворювань у навчальних закладах». 

22 травня начальник Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Г.Листопад та заступник начальника відділення – начальник відділу медичних та соціальних послуг О.Брагінець  провели засідання «круглого столу» з начальником, головою комісії із соціального страхування, бухгалтерами відділу освіти Конотопської райдержадміністрації, головами комісій загальноосвітніх шкіл, дошкільних закладів з питань зниження рівня захворюваності в установі, посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності, направлення застрахованих осіб з урахуванням медичних показань та протипоказань на стаціонарне лікування з рекомендаціями проведення реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах України.

    23 травня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області С.Пищола надав методичну допомогу щодо впровадження  системи управління охороною праці у ПП «Карла    Маркса-2».

        23 травня за участю спеціалістів Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області відбувся семінар-нарада з лікарями КНП «Центральна міська клінічна лікарня» з питань посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності  та порядку надання медичних та соціальних послуг.

        23 травня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській О.Колєснік  провів позапланову перевірку стану профілактичної роботи з охорони праці у        ТОВ «Сервіс-преміум».

23-24 травня за участю страхового експерта з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Пензія  було проведено планову перевірку  стану охорони праці та профілактики виробничого травматизму у ТОВ «Таланпром»   та  робочу зустріч з трудовим колективом з питань зниження рівня захворюваності та оптимізації видатків Фонду, проведення медичних оглядів  та атестації робочих місць, створення  сприятливих та нешкідливих умов праці, соціального захисту працюючих у частині надання виплат та медико-соціальних послуг.

        24 травня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Макаренко провів перевірку стану охорони праці у ТОВ «Альянс».

        24 травня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській О.Колєснік  провів позапланову перевірку стану профілактичної роботи з охорони праці у        ТОВ «Якобз Дау Егбертс Україна».

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України