Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

16.08.2019

У період з 12 по 16 серпня 2019 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

             12 серпня начальник Сумського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду у Сумській області М.Савченко взяв участь у засіданні «круглого столу» у відділі освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації з питання дотримання працівниками норм чинного законодавства з охорони праці.

12 серпня головний спеціаліст сектору медико-соціальних послуг Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Кисла провела  робочу зустріч з головою ЛКК  і лікарями жіночої консультації  та гінекологічного відділення Буринської ЦРЛ ім. професора М.П.Новаченка  з питань забезпечення застрахованих осіб  та членів їх сімей відновним лікуванням у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України. 

   12-14 серпня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області С.Пищола  провів планову перевірку стану та умов охорони праці працівників Путивльського районного підприємства міжгосподарського  сільського  комунального господарства   «Райсількомунгосп» та надав методичну допомогу щодо впровадження СУОП.

        13 серпня головний спеціаліст відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області І.Шевець провела заняття по навчанню страхового активу та лікарів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Глухівської районної ради з питань порядку оформлення та видачі документів, які засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб.

        13 серпня страховий експерт з охорони праці Шосткинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області М.Ситий провів позапланову перевірку з питань  охорони праці та профілактики виробничого травматизму у ФОП Пирогов В.М. та нараду з керівником та працівниками, на якій розглянули запропоновані комісією з розслідування нещасного випадку заходи по недопущенню нещасних випадків.

13 серпня начальник  Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Ю.Коломієць і начальник відділу медичних та соціальних послуг Н.Васильченко   провели  семінар-нараду з головами комісій по соціальному страхуванню підприємств, установ та організацій з питань ефективного використання коштів Фонду на виплату матеріального забезпечення,  соціального захисту застрахованих осіб і шляхів зниження рівня захворюваності. 

        13 серпня  спеціалісти Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області взяли участь у засіданні комісії з розслідування причин виникнення хронічних захворювань у працівників  АТ «СНВО», ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб», яке відбулося в управлінні Держпраці у Сумській області.

        14 серпня фахівці Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області провели робочу зустріч з головами ЛКК закладів охорони здоров’я обласного центру щодо направлення потерпілих на виробництві на лікування в реабілітаційні відділення  санаторно-курортних закладів України.

       15 серпня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Макаренко провів перевірку стану охорони праці та проведення профілактичної роботи у ПП «Засулля-5».

        15 серпня начальник Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Штанюк провів робочу зустріч  з керівництвом КНП «Середино-Будська ЦРЛ» з питань опрацювання результатів перевірки  щодо обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам.

        15 серпня заступник начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області Н.Зарицька  провела навчання з лікарями Липоводолинської ЦРЛ та КНП «Липоводолинський центр первинної медико-санітарної допомоги», на яких розглянули виявлені в ході перевірки порушення та опрацювали нормативно-правові акти, що визначають порядок видачі та заповнення листків непрацездатності.

        15-16 серпня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області С.Пищола  взяв участь у  роботі  комісії по перевірці  готовності  навчальних  закладів Путивльського району до нового навчального року 2019-2020.

        16 серпня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області О.Колєснік  провів планову перевірку профілактичної роботи з охорони праці в  НГВУ «Охтирканафтогаз».

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України