Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

СУМСЬКІ СОЦСТРАХІВЦІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

23.08.2019

        Представники трудового колективу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області на чолі з керівником Вірою Лаврик взяли участь у заходах з нагоди Дня Державного Прапора України.

        Урочистою ходою разом керівництвом області і міста, учасниками АТО, представниками трудових колективів, громадських організацій, мешканців і гостей  обласного центру вони пройшли від площі Незалежності до фонтану «Садко», де й відбулося святкове дійство.

        Після підняття прапора тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК вручила захисникам України, волонтерам та науковцям державні нагороди, а молоді – паспорти громадянина України. При цьому вона наголосила: «Нехай небо над нашою країною завжди буде мирним та блакитним, а земля щедрою і багатою, і кожен українець нехай пишається своєю державою і своєю нацією».

        Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора. Дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг. Саме ж свято є відносно новим і було засноване указом другого президента України Леоніда Кучми "Про День Державного Прапора України" від 23 серпня 2004 року. Встановлене воно з метою виховання поваги громадян до державних символів України.


версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України