Управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області
Головна » Анонси та новини » Новини

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

23.08.2019

 

        У період з 19 по 23 серпня 2019 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

19 серпня страховий експерт з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Пензій взяв участь у роботі комісії по розслідуванню нещасного випадку, що стався в ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина», та провів зустріч з працівниками дільниці, на якій було розглянуто питання дотримання чинного законодавства з охорони праці, профілактики виробничого травматизму, соціального захисту працюючих в частині надання виплат та поліпшення умов праці.

19 серпня головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками Білопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області  Л.Кириленко  провела робочу зустріч з головою комісії із соціального страхування Атинського психо-неврологічного інтернату, на якій обговорила питання зниження рівня захворюваності серед працівників закладу.

    19-21 серпня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області С.Пищола  взяв участь у  роботі  комісії по перевірці  готовності  навчальних  закладів Путивльського району  до нового 2019-2020 навчального року.

        20 серпня заступник начальника відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Н.Зарицька провела заняття з лікарями комунального закладу «Недригайлівська ЦРЛ» та комісією з соціального страхування медичного закладу, на якому було розглянуто виявлені під час проведеної перевірки порушення та опрацьовано нормативно-правові акти, що визначають порядок видачі та заповнення листків непрацездатності.

  20 серпня  заступник начальника відділення-начальник відділу медичних та соціальних послуг Конотопського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Брагінець провела  робочу зустріч з заступником головного лікаря, головою ЛКК, завідувачами стаціонарних відділень та сімейними лікарями КП КНЗ «Конотопська ЦРЛ» з питань правильності оформлення, заповнення та видачі  документів потерпілим від нещасних випадків на виробництві та  професійних захворювань, які проходять стаціонарне та амбулаторне лікування у медичному закладі.

        20 серпня головний спеціаліст відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області І.Шевець провела заняття по навчанню страхового активу та лікарів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Недригайлівської районної ради з питань порядку оформлення та видачі документів, які засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб.

           20 серпня начальник Сумського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду у Сумській області М.Савченко провів робочу зустріч з інженером з охорони праці  ТОВ Агрофірма «Владана»  з питання дотримання охорони праці на підприємстві та безпеки праці під час жнив.

        21 серпня страховий експерт з охорони праці Шостинського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області М.Ситий взяв участь у  розслідування нещасного випадку, що стався в КП ШКЗ «Імпульс».

        22 серпня  начальник Ямпільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Штанюк провів робочу зустріч з керівництвом Зноб-Новгородської ОТГ, під час якої обговорив питання щодо відкриття приміщення ЦНАПу та виділення робочого місця для працівника відділення.

        22 серпня фахівці Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області провели навчання страхового активу КУ «Сумська міська клінічна лікарня № 5» з питань порядку оформлення та видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність осіб у закладах охорони здоров’я.

        22 серпня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік  взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ФОП Чалий Віталій Володимирович.

           22 серпня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік  взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ФОП Чала Олена Олександрівна.

       23 серпня страховий експерт з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області О.Макаренко провів перевірку стану охорони праці та проведення профілактичної роботи у Cакунихскій сільській раді.

         23 серпня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік  взяв участь в опрацюванні та впровадженні системи управління охороною праці у ФОП Гулакова Вікторія Олександрівна.

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України