повернутись 

НОВИНИ ВІДДІЛЕНЬ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

08.04.2019

 

   У період з 1 по 5 квітняня 2019 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду у Сумській області та його відділеннях проходили різноманітні наради, семінари, засідання та «круглі столи».

 

   2 квітня директор Конотопського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області Г.Листопад взяла участь у нараді при керуючому справами виконкому Конотопської міської ради, в ході якої було розглянуто  стан виконання спільного наказу управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області та управління охорони здоров’я Сумської  обласної державної адміністрації щодо посилення контролю за правильністю видачі та продовження листків непрацездатності.

         2 квітня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік  провів розслідування нещасного випадку, що стався з працівником ТОВ «Сервіс преміум».

       2 квітня за участю страхового експерта з охорони праці Недригайлівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Макаренка відбулася нарада у виробничому підрозділі «Кулишівка» ТОВ «Діамант-агро» на тему: «Дотримання вимог охорони праці під час проведення весняно-польових робіт».

        2-4 квітня спеціалісти Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області провели робочу зустріч  з лікарями КУ «Сумська міська клінічна лікарня №1», ЦПМСД №2 з питань посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності. 

   3 квітня головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Конотопського відділення управління виконавчої дирекції  Фонду у Сумській області А.Єлагіна провела робочу зустріч з лікарями гінекологічного та хірургічного відділень комунального закладу «Кролевецька ЦРЛ» з питань посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності та забезпечення застрахованих осіб лікуванням у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України.

         3 квітня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік  провів розслідування нещасного випадку, що стався з працівником КП «Центральна районна аптека»  №4.

   4 квітня страховий  експерт з охорони праці Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області С.Пищола взяв участь у роботі комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельними наслідками, що стався у ПП «Корунд- С» міста Конотопа.

4 квітня      за участю страхового експерта з охорони праці Роменського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області В.Пензія відбулася зустріч з трудовим колективом ТОВ «АЛА  ІНТЕРНЕШНЛ» з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування:  ефективного використання коштів Фонду на виплату матеріального забезпечення,  дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці,  профілактики виробничого травматизму, соціального захисту застрахованих осіб і шляхів зниження рівня захворюваності та оптимізації видатків Фонду.

   4 квітня начальник Глухівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області Л.Забара провела нараду з головними лікарями, лікарями Путивльської ЦРЛ, КНП «ЦНПМСД Путивльського району» та головами комісій із соціального страхування підприємств, установ та організацій Путивльщини щодо  посилення контролю за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності та вжиття дієвих заходи для поліпшення ситуації.

         4 квітня страховий експерт з охорони праці Охтирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Сумській області О.Колєснік   провів планову перевірку стану профілактичної роботи з охорони праці у ДП «Тростянецьке лісове господарство».

 

        

 

      

 

 

версія для друку
повернутись