Управління виконавчої дирекції Фонду у Тернопільській області
Головна » Головна » Новини » Новини

Прислухатися до себе і до тих, хто поруч…

21.05.2019

Не дорожить здоров'ям той , хто ніколи не хворів, кажуть в народі. Статус людини з обмеженими можливостями, особи з інвалідністю – одне з найважчих випробувань, яке щодня доводиться переборювати, долати деяким людям, аби просто жити. Так, справжню ціну здоров’ю знають ті, хто його втратив. 
Волос Василь Іванович із с. Мушкатівка, Борщівського району, травму хребта отримав у 28 років. Молодий батько в розквіті сил у візку – це навіть важко, боляче усвідомити. Та є особистості сильніші, ніж про себе думають. У них є внутрішня сила, яка в серці дрімає, доки не затребувана. Вони готові до випробувань, яких інші і уявити собі не можуть. 

«Василь був рік прикутий до ліжка, і в один прекрасний день заворушились пальці на ногах, - розказує дружина Марія, - і в мене виросли крила, радості не було меж. Я кричала від надміру емоцій: мій Василько буде ходити!» 
Любов дружини і донечки, належний догляд ставлять чоловіка на ноги. Спочатку перейшов з візка на дві милиці, потім на одну. Працівники Борщівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області часто спілкуються з цією сім’єю, відвідують за місцем проживання.
Одного разу порекомендували поїхати в санаторій на лікування, потерпілий на виробництві дав згоду. Василь Іванович на милиці в супроводі дружини поїхав на лікування за рахунок коштів Фонду, за 45 днів повернувся без милиці і почав їздити на велосипеді.

Подолав усі труднощі, комплекси, згодом у Василя і Марії народився ще синочок. Мають двоє дітей – найбільше їх багатство. Тато знає і розповідає їм, як життя слухати. Прислухатися до себе і до тих, хто поруч. Бо життєві проблеми навчили його бути вдячним за кожен прожитий день. Зараз вони добудовують собі будинок, дружина часто їздить на заробітки за кордон, а Василь Іванович займається вихованням дітей, веде домашнє господарство. Щороку приймав участь у спортивних змаганнях серед потерпілих на виробництві «Сила духу» та ставав переможцем спартакіади. 

Працівники Борщівського відділення будують свою роботу на принципах людяності, роблять все належне для тих, хто потерпів на виробництві чи перебуває на лікуванні при тимчасовій втраті працездатності, надають максимум інформації та допомоги, на яку вони можуть від Фонду розраховувати.

 

О.Касараба, завідувач сектору страхових виплат і матеріального забезпечення Борщівського відділення УВД ФССУ в Тернопільській області

На фото: миттєвості І етапу змагань спартакіади "Сила духу"-2018; Василь Волос (на першому фото зліва) спілкується з Олегом Бачинським з Чортківського району; команда потерпілих на виробництві з Борщівського відділення готові до змагань.

#Сила_духу

 

 

 

 

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України