Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області
повернутись 

Робота зі ЗМІ та громадськістю управління і відділень ВД ФССУ в Тернопільській області у І півріччі 2020 р

08.07.2020

 

Робота зі ЗМІ та громадськістю у  І півріччі 2020 р

Структурами Фонду в області налагоджена постійна тісна співпраця не лише з друкованими виданнями, але і зі сайтами Тернопільської області та телеканалами. У І півріччі 2020 року робота з поширення інформації щодо діяльності  Фонду здійснювалася на вебресурсах області, практично,  на попередньому рівні, незважаючи на проблеми, пов’язані з карантином. 

Висвітлюється в обласних, деяких районних газетах діяльність структури за головними напрямками. Зі всіма обласними тижневиками та газетами з накладом понад 3 тисячі примірників управління співпрацює.

Загалом за І півріччя 2020 року в обласних та районних ЗМІ було 2704 публікації на веб-ресурсах (в т.ч. 206 інформацій на сторінці сайту ВД Фонду), 15 публікації в обласній та 1 – в районній пресі,  11 сюжетів на ТБ (тематична програма на телеканалі Тернопіль-1 «Консультація онлайн», на телеканалі ІНТБ - «Про важливе»  та постійно повторювані впродовж карантину сюжети в соціальному проекті «Виклик долі» на телеканалі ТВ-4), 4 програми на Кременецькому радіоканалі, 294 інформації на офіційній сторінці Фейсбук, (без перепостів), та 14 – інформацій на офіційній сторінці Твіттер. 

Якщо порівнювати діяльність з відповідними періодами 2019 і 2018 років, значно активізувалась робота з вебресурсами, наприклад, у 2020 році публікацій на сайтах РДА, міськрад, районних рад, ОТГ, вебгазет, інших було 2704 у той час, як у 2018 році – 404. Різниця відчутна. Відділення налагодили співпрацю майже з усіма офіційними вебсайтами, які присутні в районах. Крім того, інформація Фонду майже всюди винесена окремим рядком у пошуку – «Фонд соціального страхування інформує» або назва відділення з відповідним логотипом. Це позитивний момент, бо інформація Фонду постійно присутня в медіапросторі і люди знайомляться з нею.

Щодо роботи за 6 місяців цього року зі ЗМІ, варто відмітити Кременецьке (523 публікації на вебсайтах+4 радіопрограми), Бережанське (491 публікації на вебсайтах) і Тернопільське (462 публікації на вебсайтах) відділення, які розповсюджують і дублюють сайтами всю інформацію, яку надає управління та ВД Фонду. Приміром, лідер за кількістю опублікованих на вебсайтах матеріалів – Кременецьке відділення розповсюдило інформації у 5 разів більше, аніж Борщівське, або Тернопільське міське, або Чортківське відділення. Цим відділенням складно налагодити процес взаємодії зі ЗМІ.

Високі рейтинги переглядів на фейсбук сторінці  управління мають власні матеріали працівників Теребовлянського, Борщівського, Бучацького та інших відділень. Тепер інформація на офіційних сторінках фейсбук, особливо в новинних групах, твіттер, телеграм має більше розповсюдження та впливу, як на деяких сайтах.

Треба активніше користуватися медіапростором  соціальних мереж, який доступний і безкоштовний. Адже соцмережі є джерелом новин у медіа (джерело контенту) і безкоштовним майданчиком доступу до аудиторії. Теперішнє медіасуспільство — це мережеве суспільство.

Продуктивно працювали спікери управління над поінформованістю громадян стосовно основних напрямків діяльності Фонду на телеканалі Тернопіль-1 у програмі «Консультація онлайн». Як і в 15-хвилинних програмах «Про важливе» на телеканалі ІНТБ. Тематичні програми з роз’ясненнями мали рейтинг. За період карантину раніше відзняті програми соціального проекту «Виклик долі» періодично транслювали в ефірі телеканалу ТВ-4.

Найактивніше цього року в області висвітлюється тематика, найперше, пов’язана з безпекою праці під час карантину, пов’язаного з епідемією коронавірусної інфекції  COVID-19, профілактикою захворюваності, в т.ч. професійної, нещасних випадків, їх розслідування, виплат за листками непрацездатності в період карантину, вжиття заходів щодо зменшення загального числа днів тимчасової непрацездатності,  роботи з потерпілими на виробництві, та недопущення неправомірних виплат Фонду, іншого.

 

 

 

 

 

 

версія для друку
повернутись