Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області
повернутись 

Підвели підсумки роботи за І півріччя 2020 року

10.07.2020

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області відбулася нарада в режимі відеоконференції під керівництвом в.о.начальника управління Ф.В.Бортняка, заступників начальника управління Г.Радзіха та Н.Найчук, начальників районних та Тернопільського міського відділень УВД ФССУ та керівників структурних підрозділів управління.

Основним питанням порядку денного стало підведення підсумків роботи структури за І півріччя 2020 року.

Ситуація, пов’язана з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19, карантинні обмеження вплинули на організацію роботи структури, починаючи з березня 2020 року. Окрім страхових виплат потерпілим на виробництві, по вагітності і пологах, тимчасовій непрацездатності, на поховання, а також реабілітації, оздоровлення після важкої недуги, інших медичних та соціальних послуг, структури Фонду в області почали фінансувати листки непрацездатності, видані у зв’язку з ізоляцією від COVID-19 та виплати внаслідок гострого професійного захворювання медичних працівників.

Структури ВД Фонду соціального страхування України в Тернопільській області профінансували надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями у І півріччі 2020 року на суму понад 102,3 мільйона гривень.

а 6 місяців 2020 року управлінням виконавчої дирекції Фонду в Тернопільській області здійснено відшкодування шкоди потерпілим на виробництві в сумі майже 25, 5 мільйона гривень.

Фондом нараховуються та будуть здійснені після завершення карантину видатки на забезпечення потерпілих на виробництві лікарськими засобами і виробами медичного призначення, фінансування доглядів і додаткового харчування відповідно до змін, внесених до законодавства. Протягом 6 місяців 2020 року 156 потерпілих на виробництві забезпечено медичними та соціальними послугами на загальну суму 1, 278 млн.грн.
Страхові експерти з охорони праці структур Фонду в області постійно працюють з роботодавцями, фахівцями з безпеки праці, впроваджуючи системи управління охороною праці на підприємствах, пропагуючи заходи з профілактики виробничого травматизму. За 6 місяців 2020 року в області зареєстровано 320 повідомлень про нещасні випадки на виробництві, при яких потерпіло 323 працівники, в т.ч. 6 - зі смертельним наслідком.
За результатами розслідувань взято на облік, пов’язано з виробництвом і складено акти за ф.Н-1 по 23 випадках, в яких потерпіло 26 осіб, в тому числі: 2 - із смертельним наслідком, 3 - нещасних випадки з можливою інвалідністю, 14 випадків - з тимчасовою втратою працездатності, 4 групових нещасних випадки, де потерпіло 9 чоловік, в тому числі 1 - зі смертельним наслідком. Також на нараді розглядали стан проведення в області розслідувань, пов’язаних з гострим професійним захворюванням COVID -19, інші питання.

На нараді в.о.начальника управління ВД ФССУ в Тернопільській області Федір Бортняк підсумував, що, незважаючи на тимчасові труднощі в роботі, пов’язані з поширенням коронавірусної інфекції та запровадженням в Україні карантинних обмежень, структури Фонду, в основному, справилися з поставленими завданнями. Кращими за результатами роботи у І півріччі 2020року визначено Теребовлянське та Підволочиське відділення, працівники яких організували виконання показників за всіма статутними напрямками діяльності, забезпечили потерпілим на виробництві, застрахованим особам та підприємствам-страхувальникам реалізацію їхніх прав, гарантованих законодавством. Для відділень, які недопрацювали цього року, розробляються плани невідкладних заходів щодо врегулювання ситуації. Адже маємо виправдати сподівання людей, задля яких працюємо.


версія для друку
повернутись