повернутись 

Нарада в ТОВ "Агрополіс" за підсумками моніторингу за станом захворюваності

20.05.2019

Спеціалісти Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області прийняли участь у виробничій нараді із керівництвом, керівниками структурних підрозділів та комісією із соціального страхування ТОВ "Агрополіс" за підсумками моніторингу за станом захворюваності на підприємстві. 

Проведеним аналізом використання коштів Фонду соціального страхування України у ТОВ «Агрополіс» за звітний період відмічене зростання виплат з тимчасової непрацездатності на 52% за 4 місяці 2019 року у порівнянні до аналогічного періоду 2018 року. Це означає, що рівень захворюваності на підприємстві значно зріс, а отже необхідно вжити заходів профілактики та з’ясувати причини.

Під час наради обговорено порушені питання та намічено основні напрямки роботи щодо зменшення показників захворюваності з тимчасової втрати працездатності у ТОВ «Агрополіс», посилення контролю за обґрунтованістю видачі та продовження листків непрацездатності, проінформовано присутніх на нараді про профілі лікування та покази, за якими застраховані особи можуть бути направленні на реабілітаційне лікування та ознайомлено із переліком санаторно - курортних закладів, які надають послуги із медичної реабілітації.

Присутніх на нараді проінформовано про порядок забезпечення застрахованих осіб реабілітаційним лікуванням, наголошено на необхідності проведення профілактичних заходів з метою скорочення термінів тимчасової непрацездатності. Це дасть змогу швидше відновити здоров’я, скоротити терміни тимчасової непрацездатності в майбутньому та зменшити показники первинного виходу на інвалідність застрахованих осіб.
Для забезпечення застрахованих осіб відновним лікуванням, своєчасного відшкодування коштів за листками непрацездатності, працівниками Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області налагоджено тісну взаємодію із роботодавцями, керівництвом, лікувально-консультативними комісіями та фахівцями медичних закладів Чортківського району.

В.Побуринний, страховий експерт з охорони праці Чортківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

 

 


версія для друку
повернутись