Вінницьке обласне відділення Фонду
Головна » Структура відділення фонду » Виконавча дирекція » Керівництво

Керівництво

Давиденко Віталій Володимирович

Директор виконавчої дирекції Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

Народився 16 червня 1960 року на Київщині. Працював у колгоспі, шофером райлікарні, служив у Прикордонних військах. Після аварії на ЧАЕС і зникнення з мапи України його рідного Поліського, печального сусіда Чорнобиля, живе і працює на Вінниччині. Спочатку на викладацькій роботі у Вінницькому державному педагогічному інституті, потім у Вінницькій обласній державній адміністрації. До переходу на постійну роботу в обласну дирекцію Фонду, 12 років – на посаді начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Вінницької обласної державної адміністрації і, водночас – члена Правління обласної дирекції Фонду.

З 2011 року - директор Виконавчої дирекції Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

У 1986 році закінчив філософський факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка. За другою вищою – економічною освітою, фінансовий менеджер.

Доктор політичних наук, кандидат філософських наук, заслужений працівник соціальної сфери України. Академік Української Академії політичних наук. Стаж викладацької роботи у вищій школі – близько 20 років, автор понад 100 опублікованих наукових праць. Голова Вінницької обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури.

Заслужений працівник соціальної сфери України 2006 рік, Почесна грамота Верховної Ради України – 2003 рік, Почесна грамота Кабінету Міністрів України – 2000 рік. Військовозобов'язаний – підполковник запасу.

 

 

 

Кес Діана Геннадіївна

Заступник директора виконавчої дирекції Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

Народилась 5 серпня 1991 року.

Освіта - повна вища.

У 2013 році закінчила Національний університет «Одеська юридична академія» за спеціальністю –  правознавство, кваліфікація магістр права.

Другу вищу – економічну освіту, отримала у 2014 році у Вінницькому соціально-економічному інституті вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за спеціальністю «Фінанси і кредит», кваліфікація магістра з фінансів і кредиту.

До переходу на роботу в обласній дирекції Фонду працювала у Вінницькому апеляційному адміністративному суді на посаді спеціаліста відділу організаційно-методичної роботи та контролю.

З червня 2014 року – заступник директора виконавчої дирекції Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Водночас, з 2010 року – депутат Жмеринської районної ради 6 скликання, голова постійної комісії районної ради з питань законності і правопорядку, зайнятості, роботи з ветеранами, соціального захисту населення і прав споживачів.

версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності