Управління виконавчої дирекції Фонду у Запорізькій області
Головна » Анонси та оголошення » Оголошення

До уваги страхувальників!!!

13.07.2018

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (далі - Управління) повідомляє, що останнім часом до страхувальників Запорізької області почали надходити на оплату листки непрацездатності видані Товариством з обмеженою відповідальністю «Клініка «Інтер», яке нібито знаходиться за адресою м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 43.

При цьому:

- бланк листка непрацездатності має візуальні відмінності від затвердженого технічного опису листка непрацездатності (зокрема висота графи «Причина непрацездатності» має складати 14 мм);

- вищезазначеної адреси (м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 43) не існує;

- юридична адреса ТОВ «Клініка «Інтер», відповідно до відомостей ЄДР, знаходиться на тимчасово окупованій території у м. Луганськ.

Крім того, згідно листа Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації від 12.07.2018 №3249/01-37, клопотань про надання дозволу на видачу документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, від ТОВ «Клініка «Інтер» не надходило.

Управління нагадує що відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності.

В інших випадках матеріальне забезпечення не повинно призначатись.


версія для друку

Громадська приймальня

Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
©  Фонд соціального страхування України